AKTUALITA | 2. 11. 2020 Podobně jako na jaře i nyní připravují lektoři Muzea umění pro rodiče a děti pracovní listy pro domácí výtvarné tvoření. Pokračují také ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UP na stránkách Bez názvu. Nedatováno. Podívejte se, co si pro vás připravili.

AKTUALITA | 2. 11. 2020

Další tipy pro tvoření doma najdete ZDE.

Každé pondělí navíc přibude nová inspirace!

Podobně jako na jaře i nyní připravují lektoři Muzea umění pro rodiče a děti pracovní listy pro domácí výtvarné tvoření. Pokračuje také spolupráce s Pedagogickou fakultou UP na stránkách Bez názvu. Nedatováno.

Právě pro ni vytvořila naše lektorka Terezie Čermáková pracovní listy s názvem Kolotoč živlů. Ten nabídne malým umělcům výtvarný úkol inspirovaný rozmanitostí přírody. 

„Děti si mohou vyrobit kolotoč živlů, který je především herním plánem a užít si živelnou hru sami nebo zapojit sourozence a rodiče,“ říká Čermáková.

 

Pokud vás hraní s živly nadchlo, tak se nechte také inspirovat dalším naším cyklem EDU na drátě, kde vám Marek Šobáň ukáže, co vše živly umí – Živly žijí IŽivly žijí II.

Jaké další aktivity si pro vás připravuje edukační oddělení MUO, vám prozradíme už tento týden, tak bedlivě sledujte stránky www.muo.cz