AKTUALITA: 22 03 2022 Muzeion, časopis Muzea umění, prošel celkovou obměnou a nyní jej poprvé dostanete v nové podobě. Kromě nového vizuálního stylu se můžete těšit na rozhovor s ředitelem MUO, představení aktuálních výstav či rozhovor s vizuálním umělcem Pavlem Büchlerem.

AKTUALITA: 22 03 2022

Ke čtenářům se poprvé dostává časopis Muzea umění – Muzeion, ve zcela nové podobě. Ta navazuje na proměnu vizuálního stylu MUO. Změnil se také formát časopisu, co se však nezměnilo je zajímavý obsah. V tomto čísle se můžete těšit například na velký rozhovor s ředitelem muzea Ondřejem Zatloukalem, či na představení našich výstav Domov a svět, V žáru malby, Byli jsme světoví. Nahlédnete také do restaurátorské dílny, zjistíte co fotografoval Petr Zatloukal či jak se dívá na současné umění český umělec žijící ve Velké Británii Pavel Büchler.

Časopis už nyní naleznete na pokladně Muzea umění, v Infocentru města Olomouce, v kavárně And The Story Begins či na našich webových stránkách. Členové Spolku přátel Muzea umění Olomouc najdou Muzeion zanedlouho ve své poštovní schránce.