AKTUALITA | 8. 10. 2019 Architekt Petr Brauner ve středu provede milovníky architektury poslední komentovanou prohlídkou výstavy svých děl. Představí své stavby, objasní neobvyklá řešení, vysvětlí volbu postupů a navíc si připravil i jedno překvapení.

AKTUALITA | 8. 10. 2019

V neděli 13. října otevře naposledy své brány výstava Architekt Petr Brauner. Ta představuje celoživotní dílo muže, který vtiskl Olomouci a potažmo celé Hané moderní tvář. Petr Brauner je autorem mimo jiné Pavilonu A Výstaviště Flora, šumperského krematoria či olomouckého Věžového domu s vodojemem a ve středu vás osobně se svými stavbami seznámí během poslední komentované prohlídky.

Její účastníci se mohou těšit na nezapomenutelný zážitek. Ten umocní i katalog výstavy, který je zahrnut v ceně vstupného a návštěvníci si jej tak odnesou domů, ale ani to není vše.

„Pan architekt si ještě připravil na zítřejší komentovanou prohlídku jedno velké překvapení, které podle mne její účastníky opravdu potěší. Víc ale prozrazovat nebudu, to až zítra v 16.30,“ směje se kurátorka výstavy Martina Mertová, která tak všechny milovníky architektury zve na komentovanou prohlídku.