AKTUALITA | 29. 7. 2020 Druhý srpnový týden bude v Muzeu umění patřit malým divadelníkům. Připravený je pro ně celotýdenní workshop s Pavlínou Wolfovou a Martinou Foretovou plný loutek, divadla a her a ještě máme pár volných míst!

AKTUALITA | 29. 7. 2020

Program je vhodný pro děti od 9 do 15 let
Maximální kapacita je 15 dětí
Lektoři: Pavlína Wolfová, Martina Foretová
Přihlášky: 777 359 431, wolfova@muo.cz

Druhý srpnový týden bude v Muzeu umění patřit malým divadelníkům. Připravený je pro ně celotýdenní workshop s Pavlínou Wolfovou a Martinou Foretovou plný loutek, divadla a her a ještě máme pár volných míst!

Od pondělí do pátku, pět dní – každý jiný jako prsty na ruce. Dvě holky, Pavlína a Martina, hledají patnáct kamarádů, se kterými by si hrály na divadlo! Dvě holky, Martina a Pavlína, vařily jednou kašičku v divadelním rendlíčku, ochutnaly, pak se toulaly Olomoucí. A PAK se to stalo! Všude viděly divadlo! Na každém rohu zkamenělé kulisy, na každé ulici loutku, v každičkém parku strom, který mával větvemi jak chapadly a volal: „Pikáš!“ A holky si navzájem ťukaly na čela a volaly: „Piky, piky na hlavu, já si s tebou zahraju! Piky, piky na čelo, loutek se mi zachtělo!“ Od té doby si hrají, vyrábí loutky, kreslí kulisy, hraji divadlo a mlsají povidla. A teď připravily týden plný skotačení, ale i těžké herecké práce (na každý den asi 50 dkg).