AKTUALITA: 08 03 2022 Do konce března můžete rozhodovat o tom, kdo získá Cenu veřejnosti Olomouckého kraje za výjimečný počin v oblasti kultury za roky 2020 a 2021. Jedním z kandidátů je projekt Tichý křik, který v zimě zaplnil proluku SEFO vašimi myšlenkami. 
Olomoucký kraj od roku 2006 vyhlašuje Ceny za přínos v oblasti kultury. Ocenění si klade za cíl odměnit a zviditelnit významné osobnosti i počiny v oblasti kultury napříč celým regionem.

AKTUALITA: 08 03 2022

Do konce března můžete rozhodovat o tom, kdo získá Cenu veřejnosti Olomouckého kraje za výjimečný počin v oblasti kultury za roky 2020 a 2021. Jedním z kandidátů je projekt Tichý křik, který v zimě zaplnil proluku SEFO vašimi myšlenkami. 

Interaktivní projekt s názvem „Tichý křik“ pracoval s jedinečným autorským softwarem, který transformuje lidský hlas ve velkoformátovou laserovou projekci. Lidé díky tomu mohli v proluce SEFO vyjádřit své myšlenky, názory, ale i poslat pozdravy či vzkazy. Projekt, který byl zdarma dostupný široké veřejnosti, se stal velkým lákadlem. Během tří měsíců si ho přišlo vyzkoušet na 8 000 návštěvníků.