AKTUALITA | 15. 11. 2021 Nejen 17. listopadu, ale po celý rok mají studenti uměnovědných oborů vstup do všech expozic Muzea umění zdarma. Stačí se jen na pokladně MUO prokázat příslušnosti k danému oboru. Ostatní studenti pak zaplatí po předložení průkazu ISIC slevněné vstupné.

AKTUALITA | 15. 11. 2021

Nejen během Mezinárodního dne studentstva, ale po celý rok mají studenti vstup do všech expozic Muzea umění zvýhodněný. Ti, kteří studují uměnovědné obory, za lístky dokonce neplatí nic. Stačí se jen na pokladně prokázat příslušností k dané katedře a všechny expozice MUO jsou jim k dispozici. Pro vysokoškoláky milující umění, ale studující jiné obory, má pak MUO připravený slevněný vstup, opět musí jen předložit studentský průkaz – nejlépe kartu ISIC.

„Muzeum umění má zároveň už od roku 2020 volný vstup do stálých expozic, a to pro všechny návštěvníky. Konkrétně nyní tak mohou v naší stále expozici Století relativity obdivovat nejen umění 20. století, ale také intervenci děl starých mistrů,“ připomíná tiskový mluvčí MUO Tomáš Kasal.

Kdo další má zvýhodněný vstup do výstav MUO se dozvíte ZDE