AKTUALITA | 3. 9. 2020 Z organizačně-technických důvodů nahrazujeme původně avizované představení Absolutely klauniádou Cvičenci za čárou. V kombinaci s představením O humoru tak nabízíme dvojpředstavení mířící nejen na dospělé diváky, ale i na rodiny s dětmi. 

AKTUALITA | 3. 9. 2020

Doposud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!

Z organizačně-technických důvodů nahrazujeme původně avizované představení Absolutely klauniádou Cvičenci za čárou. V kombinaci s představením O humoru tak nabízíme dvojpředstavení mířící nejen na dospělé diváky, ale i na rodiny s dětmi. Proto neváhejte přijít klidně i se svými potomky. 

Ve Cvičencích za čárou se pod heslem „ve zdravém těle zdravý duch“ snaží dva klauni-cvičenci prostě uspět. Touha zacvičit dokonalou sestavu je však příliš velká. Vlastní urputnost se pro ně stává největší překážkou a grandiózní fiasko se blíží ke svému finále! Nebo ne?

V představení O humoru vám pak Squadra Sua prozradí vše, co jste chtěli vědět o humoru a báli jste se zeptat. Jde o pojednání plné praktických i neřešitelných situací a sporných návodů. Za obratnými floskulemi se skrývají problematické vztahy i kruté fauly. 

Přijďte se k nám zasmát a oslavit Dny evropského dědictví, a to s celou rodinou!