AKTUALITA | 15. 1. 2015 Na pokladnách v Muzeu moderního umění a Arcidiecézním muzeu Olomouc je již k dispozici náš bulletin na první čtvrtletí roku 2015.

AKTUALITA | 15. 1. 2015

Na pokladnách v Muzeu moderního umění a Arcidiecézním muzeu Olomouc je již k dispozici náš bulletin na první čtvrtletí roku 2015. Vzhledem k tomu, že jsme již vloni změnili vizuální styl muzea a naše webové stránky, nevyhnuly se úpravy ani čtvrtletníku. Zásadní novinkou je kromě grafické podoby vyčlenění kulturních akcí. Ty jsme soustředili do samostatných měsíčních přehledů, tiskovin, které si pravidelně můžete odebírat v muzeu. Bulletin se bude nově soustředit na krátkodobé výstavy, stálé expozice a také edukační programy, které je doprovázejí. Znovu jsme zařadili také rubriku, v níž Vám chceme představovat naše významné akvizice. Pevně věříme, že se Vám obměněný bulletin bude líbit. Čtvrtletník si přitom budete i nadále moci vyzvedávat na pokladně muzea, ale současně jej budeme členům Spolku přátel rozesílat ve formátu .pdf emailem, respektive můžete si jej stáhnout z muzejních internetových stránek (odkaz najdete níže na stránce).

Bulletin je nejstarší muzejní propagační tiskovinou. Vydáváme jej od roku 1993. Podívejte se, jak se měnila jejich podoba.