AKTUALITA | 5. 7. 2018 Prohlídku kroměřížského zámku s tablety či workshop věnovaný tamější zahradní kultuře si pro děti připravili na první červencovou sobotu naši edukátoři. Využijte volna a udělejte si výlet za památkou UNESCO.

AKTUALITA | 5. 7. 2018

Kroměřížský sen biskupa Karla
Délka programu: 60 minut
Rezervace nutná!
Kontakt: cermakova@muo.cz 
585 514 299
Program je určen pro děti v doprovodu dospělé osoby. 

Pravidelný program Arcidiecézního muzea Kroměříž nezměnily ani letní prázdniny. První sobota v měsíci bude totiž opět patřit dětem. Těšit se mohou na oblíbené tablety i hravý workshop.

Aplikace s biskupem Karlem 

Hned v 10 hodin čeká na malé návštěvníky kroměřížského zámku unikátní prohlídka památky s tablety v ruce. Průvodcem bude sám biskup Karel z Lichtensteinu Castelcorna, který má pro děti připraveno mnoho tvořivých úkolů a her i vyprávění. Program je vhodný pro mládež a děti, které již čtou, mladší děti v případě, že jsou doprovázeny rodiči. Sraz objednaných na program je v nádvoří zámku.

Ateliér Tizian | Zahradní architekti
Délka programu: 90 minut
Rezervace nutná!
Kontakt: cermakova@muo.cz
585 514 299
Program je určen pro děti v doprovodu dospělé osoby.

Zahradním architektem v Ateliéru Tizián 

Ve 14 hodin pak na děti čeká tvůrčí workshop Ateliér Tizián. Ten tentokrát bude o vztahu nepoddajné přírody a geometrického řádu. Malí umělci nahlédnou do Kabinetu zahradní kultury a promění se v zahradní architekty, kteří si navrhnou svou vlastní zahradu. Sraz objednaných na program je v nádvoří zámku.