AKTUALITA | 15. 8. 2017  Horká novinka! Aftepárty výstavy Fascinace skutečností nabídne kromě setkání s autory obrazů a domácího rautu také hudební pochoutku. Návštěvníkům totiž zahraje sám DJ Mardoša z kapely Tata bojs. 

AKTUALITA | 15. 8. 2017 

Doslova žhavou novinku vám přinášíme z příprav afterpárty výstavy Fascinace skutečností. DJ Mardoša ze skupiny Tata bojs přislíbil svou účast. Takže rozlučka s ojedinělou výstavou bude ještě zajímavější, než jsme slibovali.

Návštěvníci muzea se tak mohou v pátek 8. září těšit na netradiční večerní komentovanou prohlídku výstavy Fascinace skutečností | Hyperrealismus v české malbě a také na přítomnost většiny vystavovaných autorů. Po prohlídce proběhne slibovaná afterpárty a na ní zahraje DJ Mardoša ze skupiny Tata bojs. Kromě sluchu a vidu si ale na své přijde i chuť. Pro účastníky poslední velké párty letošní letní sezony bude připraven domácí raut.

Afterpárty zahájí v Muzeu umění Olomouc letošní Dny evropského dědictví, to znamená, že od pátku až do neděle bude vstup do muzea zcela zdarma, a to i na bohatý program, který je pro návštěvníky připraven.