AKTUALITA | 5. 2. 2018 Pozor změna: Únorová talk show Davida Hrbka DH v DH, jejíž hostem je český novinář, redaktor, politický komentátor a mj. laureát novinářské Ceny Ferdinanda Peroutky Jindřich Šídlo se přesouvá z pondělí 12. února na pondělí 19. února.

AKTUALITA | 5. 2. 2018

POZOR ZMĚNA: Únorová talk show Davida Hrbka DH v DH s novinářem, redaktorem a politickým komentátorem Jindřichem Šídlem se z důvodu pracovní vytíženosti hosta přesouvá na pondělí 19. února v 19 hodin.

Za případné komplikace se omlouváme. Lístky koupené na pondělí 12. února budou samozřejmě platit i v novém termínu. Komu náhradní termín nevyhovuje, tomu budou peníze vráceny. Stačí si jen do konce února dojít do pokladny MUO.

A co vás vlastně 19. února v Divadle hudby čeká? Laureát novinářské Ceny Ferdinanda Peroutky Jindřich Šídlo se zaměří na témata jako je prezidentská volba, ale třeba také stav současné žurnalistiky. 

Jindřich Šídlo postupně pracoval v týdeníku Respekt, v redakci Mf Dnes, ve zpravodajství Hospodářských novin, v domácím zpravodajství České televize a dnes má svůj divácky oblíbený satirický pořad Šťastné pondělí Jindřicha Šídla na portále Seznam Zprávy.