AKTUALITA | 25. 11. 2020 K předvánočnímu času v Muzeu umění patří odjakživa loutkové pohádky a ani pandemie koronaviru to nezmění, jen se přesunou z Mozartea do online prostředí. Na první pohádku se můžete těšit už tuto neděli!

AKTUALITA | 25. 11. 2020

K předvánočnímu času v Muzeu umění patří odjakživa loutkové pohádky a ani pandemie koronaviru to nezmění, jen se přesunou z Mozartea do online prostředí. Na první pohádku se můžete těšit už tuto neděli!

Půjde o online představení pohádky Moment! v podání pražského studia Damúza zaměřené na děti od 10 měsíců do 5 let. Na děti budou čekat plechoví hrdinové od popelnic. Nenechte se zmást jejich možná trochu drsným zevnějškem, skrývá se za ním něžná duše. Vydejte se s námi do světa, kde i rezavé plechovky vyprávějí fascinující příběhy…Online představení vám bude na stránkách Muzea umění k dispozici od 7 do 19 hodin.

A hned ve středu pohádkový advent pokračuje online představením Bajaja | Hledá se hrdina, značka: spěchá! Tentokrát studio Damúza prozradí, co se stane, když král přislíbí své tři dcery třem drakům, proč Bajaja odjíždí do světa a proč po boji vždy utíká. Rytířská pohádka, která vypráví o skryté lásce a neskrývané udatnosti, o nutnosti a schopnosti se správně rozhodovat, o poslušnosti, o vzbouření, o prostém lidu i královské rodině vám bude k dispozici od 7 do 19 hodin.