Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Změny v říjnovém programu Muzea umění Olomouc

AKTUALITA | 2. 10. 2020

Epidemiologická opatření, která začnou v České republice platit od 5. října, se promítnou i do programu Muzea umění Olomouc. Podívejte se, co vše se mění.

6. října

Workshop pro děti Co umění umí | Krajina barev se ruší, a to v čase 10.00 i 16.00. Výstava Terezinalia: Archeologie změny (Andere Seite Studio) v Galerii Caesar bude otevřena, ale bez avizované vernisáže. Pro veřejnost bude přístupna od 9.00 do 17.00.

7. října

Přednáška Martina Pavlíčka z cyklu Societas Iesu: víra – umění – věda František Xaverský (1506–1552): jezuitské misie se ruší.

12. října

Přednáška Terezie Dubinové Jak napravovat svět, která odstartuje letošní ročník festivalu Dny židovské kultury, bude přesunuta do online prostředí ( sledovat ji můžete zde: http://servisff.upol.cz/stream/ ).

14. října

Projekce filmu Město bez Židů | Die Stadt ohne Juden z roku 1924 s originální hudbou Petra Wajsara, který ji zkomponoval pro pražský orchestr Berg, se uskuteční, úvodní slovo pronese profesorka Ingeborg Fialová.

15. října

Vernisáž výstavy Jindřich Buxbaum: Sedmero požehnání se také přesune do online prostředí (sledovat ji můžete zde: http://servisff.upol.cz/stream/ ). Výstavu pak můžete navštívit ve Vlastivědném muzeu Olomouc.

Informace o dalších případných změnách programu MUO naleznete na www.muo.cz či na FacebookuTwitteru muzea. Všem se omlouváme za případné komplikace.


Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc zavřeno
Muzeum moderního umění zavřeno
Arcidiecézní muzeum Kroměříž zavřeno

Pondělí | 25. 9. 2023

Dnes je zavřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

8 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022 Nastavení Cookies