Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Za lístky na DH v DH s Theodorem Pištěkem na Divadlo Feste

AKTUALITA | 10. 10. 2017

Koupili jste si lístky na pondělní, bohužel zrušené DH v DH s Theodorem Pištěkem? Nezoufejte! Divadlo hudby vám nabízí hned několik možností, jak s nimi naložit. Například můžete na představení o norském sociálním systému – Dítě. Člun. Samozřejmě bez jakéhokoliv doplatku. Další možností je pak vrácení peněz.

Pokud ale nechcete přijít o nezapomenutelný kulturní zážitek, tak navštivte ve středu večer inscenaci Dítě. Člun. v podání brněnského divadla Feste.Unikátní představení totiž popisuje sociální systém rodičovské dovolené v Norsku a jeho dopady na rodiče i děti. Pro divadlo Feste jej napsal norský dramatik a držitel Ibsenovy ceny Frederik Brattberg.

Děj své hry zasadil do jednoho jediného dne. Dne, kdy dítě odchází poprvé do jeslí. Zvládnou to rodiče? Nezaváhá matka? A co otec? Jak vlastně ovlivňuje norský sociální systém vztahy mezi rodiči a dítětem, mezi rodiči navzájem a co teprve mezi rodinou a okolím. Zajímavé představení navíc vyvrcholí debatou s inscenačním týmem. Cenový rozdíl vstupenek se samozřejmě stírá. Ve středu tak stačí jen předložit lístek na DH v DH a můžete si užít netradiční divadelní představení.

Pokud se rozhodnete pro vrácení peněz, tak stačí přijít DO KONCE ŘÍJNA na naši pokladnu, tam předložit lístek na DH v DH a peníze vám budou samozřejmě vráceny.


Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc zavřeno
Muzeum moderního umění otevřeno
Arcidiecézní muzeum Kroměříž zavřeno

Středa | 16. 6. 2021

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@olmuart.cz
telefon: 585 514 241

7 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2016