Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Vyšlo nové číslo Muzeionu

AKTUALITA | 2. 1. 2020

Hlavním tématem prvního letošního čísla čtvrtletníku Muzeion bude výstava Pokus o maximální přiblížení KE 3171 O 96 | Prostorová interpretace zátiší, kterou vymyslelo a zrealizovalo edukační oddělení MUO. Dozvíte se, v čem bude výstava jiná, proč ji navštívit i jaká interaktivní překvapení vás čekají. Michal Soukup pak v bilančním rozhovoru shrne své působení v čele muzea. Chybět ale nebude ani divadelní program pro první čtvrtletí roku 2020. 

Muzeion také představí tři nové výstavy, které budou zahájeny v březnu - Šero i jas / Stvořená přírodaGalerie a muzeum litoměřické diecéze JAKO HOST Arcidiecézního muzea Olomouc a Fotoblok | Střední Evropa ve fotografických knihách.

Znovu se ale vrátíme i k výstavám Art & Print a Post.Print. Tentokrát vám přiblížíme grafické techniky i osobnosti moderní grafiky. Představíme vám unikátní projekty CEAD a Arteca. Podíváme se, co nového se odehrává v ArtCoMe.

V novém čísle najdete také fotoohlédnutí za oslavou třiceti let svobody v Muzeu umění Olomouc. 

Členové Spolku přátel Muzea umění Olomouc najdou Muzeion zanedlouho ve své poštovní schránce, ostatní příznivci umění si mohou nové číslo vyzvednout zdarma na pokladně. V elektronické verzi pak najdete aktuální vydání ZDE.


Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc zavřeno
Muzeum moderního umění zavřeno
Arcidiecézní muzeum Kroměříž zavřeno

Pondělí | 4. 12. 2023

Dnes je zavřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

9 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022 Nastavení Cookies