Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Na kroměřížském zámku čeká děti i podzimní program

AKTUALITA | 31. 8. 2017

O prohlídky kroměřížského zámku s tablety a hlavně s biskupem Karlem ani o výtvarný Ateliér Tizian návštěvníci tamějšího arcidiecézního muzea s koncem prázdnin nepřijdou. Program se už od září přesouvá na soboty. Děti si tak novinku letošního roku budou moct užít ještě další dva měsíce. 

Sen biskupa Karla, je speciální aplikace v tabletech, kterou nabízí Arcidiecézní muzeum Kroměříž svým návštěvníkům už od začátku léta. Děti i dospělí si zábavnou a zároveň vzdělávací aplikaci oblíbili. Během prohlídky si pro ně totiž biskup Karel vymyslel spoustu her a zajímavých úkolů.

"Těší nás pozitivní reakce lidí na letošní novinku - prohlídky s tablety. Radost mně udělala třeba reakce jedné babičky doprovázející svoji vnučku: Ještě to neposunuj, mě to zajímá!" říká lektor Arcidiecézního muzea Kroměříž Petr Hudec. 

Jeho slova potvrzuje další lektorka Tereza Čermáková: „Zájem veřejnosti nás motivoval k prodloužení nabídky do konce sezóny. O vybraných sobotách v září a v  říjnu budeme pořádat prohlídky s tablety, pokračovat bude také výtvarný ateliér.“

Podzimní program zahájí hned sobota 9. září. V 9.00 bude prohlídka expozice s aplikaci Sen biskupa Karla a ve čtrnáct hodin odstartuje Ateliér Tizian. Ve stejném čase pak bude program následovat i 23. září, 7. a 21. října.

Bližší informace k programům Arcidiecézního muzea Kroměříž najdete na facebookových stránkách.

Fotogalerie
Arcidiecézní muzeum Kroměříž

Program pro děti

Ateliér Tizian
Ateliér Tizian
Sen biskupa Karla
Sen biskupa Karla

Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc 10.00-18.00
Muzeum moderního umění 10.00-18.00
Arcidiecézní muzeum Kroměříž 8.30-18.00

Čtvrtek | 30. 11. 2023

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

8 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022 Nastavení Cookies