Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Do Muzea umění můžete i po prázdninách bezpečně a bez obav

AKTUALITA | 31. 8. 2020

Od 10. září platí povinnost nosit roušky zakrývající ústa a nos ve všech veřejných budovách v České republice, tedy i v Muzeu umění!

 

Bez obav mohou lidé navštívit Muzeum umění, které pokračuje v maximálních hygienických opatřeních na ochranu svých návštěvníků.

„Veřejné prostory samozřejmě pravidelně uklízíme a dezinfikujeme. U pokladen, ve vstupech do expozic či ateliérů jsou umístěny nádoby s dezinfekcí a podle aktuálního vývoje další ochranné pomůcky,“ říká tiskový mluvčí muzea Tomáš Kasal.

Obsluhující personál také dbá na respektování aktuálních hygienických požadavků a případné novinky návštěvníkům sdělí. „Máme také prosbu směrem k našim návštěvníkům. Pokud se necítíte zdrávi, nenavštěvujte veřejné prostory a programy muzea a neohrožujte další lidi,“ dodává Kasal.

Informace pro účastníky edukačních a doprovodných programů

Pro všechny:

  • S ohledem na prostorové možnosti edukačních studií jsme o několik míst snížili kapacitu workshopů.
  • Na příchod lektorky/lektora čekají účastnící programu v prostoru pokladny, kde jim organizátor případně sdělí další podmínky průběhu programu.
  • Před zahájením samotného programu provedou všichni účastníci důkladnou desinfekci rukou. Pokud to bude nutné, absolvují program s rouškou či respirátorem apod.
  • Programu se nesmí zúčastnit nikdo s příznaky infekce dýchacích cest. Organizátor si vyhrazuje právo nevpustit návštěvníka do prostor, kde probíhá program, pokud se důvodně domnívá, že je nemocný.
  • Účastníci programu respektují další hygienické požadavky organizátora, který reaguje na aktuální vývoj situace v zemi. 

Navíc pro školní skupiny:

  • Pro zajištění hygienicky nezávadných prostor je nutné, aby byla přihláška na edukační program učiněna minimálně tři týdny před jeho uskutečněním.

Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc zavřeno
Muzeum moderního umění zavřeno
Arcidiecézní muzeum Kroměříž zavřeno

Pondělí | 25. 9. 2023

Dnes je zavřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

8 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022 Nastavení Cookies